Nejat Balık, Antalya/Muratpaşa, Lara, Fener Mah.

Kategori: Restoranlar / Balık restoranları
Genel bilgiler
Başlık
(Tercümesi)
Nejat Balık
Yayınlama tarihi
18.12.2017
Hakkımızda

1992′de Bahçelievler’de ”Italiano Pizza Cafe” olarak açtığımız ilk restoran ile başladık lezzet serüvenimize. Ardından Işıklar’daki ” La Trattoria” ile Antalya’nın damaklarında taht kurduk. 2000 yılına gelindiğinde Eski Lara yolunda bugün hala yerimiz olan ve Antalya’ya ”Bistro” kavramını getiren Stella’s Manzara’yı yarattık. Yani: Antalya’nın manzarasını.

Stella’s Manzara ile süren 24 yıllık lezzet serüvenimize, aynı yerimizde Nejat Balık olarak devam ediyoruz. Antalya’ya ve Türkiye’ye uzun yıllar konuşulacak yeni bir marka katma arzusu ve ilk günün heyecanıyla…

Akdeniz ve Ege mutfağının seçkin deniz lezzetleri, özel tariflerimiz ve farklı sunumlarımızla birleşiyor.  Tüm balık çeşitleri günlük olarak yerinden geliyor ve dolabımızda yerini alıyor. Yani Kalkan Karadeniz’den, Somon Norveç’ten, Grida Akdeniz’den… Sizlerden aldığımız pozitif enerjiyle Antalya’nın en iyi balık restoranı olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Her gün zengin içerikli serpme kahvaltımızla da, eşsiz manzaramızda sabahlarınızı keyfe dönüştürüyoruz.

Bildiğiniz balık restoranlarının çok ötesinde lezzetler ile tanışmaya hazır olun.

Detay bilgiler
Mutfak
Deniz Ürünleri
Konsept / Ortam
Lüks / Birinci sınıf
Öğünler
Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Özellikle uygun
İş Toplantılarına uygun, Kalabalık Gruplar için uygun, Özel Amaçlar
Özellikleri
Rezervasyonlar, Ön Sipariş verilebilir, Kapalı Oturma alanı, Açık havada Oturma alanı, Garson servisi, Alkollü içecekler, Şarap ve Bira, Kredi kartı kabul edilir
Konumu
Ülke
Türkiye
Şehir
Antalya
İlçe
Muratpaşa
Semt
Lara
Mahalle
Fener Mah.
Arkadaşınızın adı *
E-posta adresi *
İsminiz
E-postanız
Mesaj
Güvenlik Kodu *
İstediğiniz adresi (Türkiye, Antalya, Muratpaşa, Lara, Fener Mah.) Google sokak görünümü üzerinden bulamadık, çünkü Google sokak görünümü bu adrese ilişkin veri içermiyor.
There are no bids currently

Bildiriminiz
Mesaj *
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz? Hatırlatmak